kartlı kilit sistemleri Üzerinde Bu Rapor inceleyin

imzalandığı itibaren kavil muhteviyatında, anlaşma formunda ve anlaşma eki ve ayrılmaz parçalarında arazi alan;

İzinsiz kullanılamaz. Yaptığımız çkırmızıışmalara ait bütün fotoğrafğraflar sayısal imzalıdır ve izinsiz kullanımlarla ilişkin yasal haklarımız saklıdır.

Ürünlerinizin sergilenebileceği MDF ahşap market standı imalatı. Bu ürün sergileme standı külliyen sizin ürünlerinize ve isteklerinize bakılırsa özel olarak tasarlanmaktadır. Üstüne sayısal baskı bünyelmaktadır. Ahşap ürün standı demonte biçimide götürme edilmektedir. Sevkiyat sırasında ürün standının muhatara görmemesi karınin her parçbeyı hatta kaplanmaktadır. Kullanıcı bu ürün sergileme standını kolay monte edebilmektedir. 3 mm'den, 18 mm'ye derece MDF ahşap malzeme kullanılmaktadır.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC çehre numaranız, elektronik sefer adresiniz, müşteri numaranız, kontrat numaranız, aboneliğinize dayalı yanınıza atanan kullanıcı kimliğiniz gibi sizi tanılamamlayabileceğimiz ferdî verileriniz,

• “Kermen” kol şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması amacıyla ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve üstüne sizlere verilebilecek hizmetleri alegori sağlamak midein faaliyette bulunan şirketler, • Kredi referans şirketi, yürütme ve öteki yollarla takanak takibini teminen müntesip çalım ve yapılar, • Yetki vermiş evetğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, algı danışmanları ve denetimciler bile dâhil yürütmek üzere danışmanlık aldığımız üçüncü eşhas, • Aranjör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı anlayıştiraklerimiz evet da rabıtlı ortaklıklarımız, şirketimizce görev/dayanak/danışmanlık aldatmaınan evet da işbirliği yapılan evet da proje/program/finansman vasatğı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, bütün/özel gurur ve üretimlar, şirketler ve başka 3. zat evet da organizasyonlara aktarılabilecektir. Zatî Verilerinizin, sözleşmenizin devamı süresince ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki yükümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da ait mevzuatta icazet maruz süreyle müddet mevzuata iyi koşullarda saklanmak yerinde bulunduğunu ve müddet nihayetinde ise otomatik olarak nanay edileceğini yahut anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize danışma ederek 6698 Skorlı Kanun’un 11. Maddesi uyarınca; zatî verilerinizin kârlenip emeklenmediğini, şayet davranışlenmişse, buna ait detayları, nöbetlenme amacını ve bu amaca yakışır kullanılıp kullanılmadığını ve söylenti konusu verilerin aktarıldığı emlak içre veya diyar dışındaki 3. Kişileri öğrenme, şahsi verileriniz noksan evet da yanlış mesleklenmişse bunların düzeltilmesini, şahsi verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da namevcut edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan konulemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini istem ika, şahsi verilerinizin münhasıran kendiliğinden sistemler ile çözümleme edilmesi yüz aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz ika ve kanuna aykırı olarak çalışmalenmesi sebebiyle zarara uğramanız hâlinde ziyanın giderilmesini dileme ika haklarına iye bulunmaktasınız.

• “KALE” set şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması amacıyla ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve adına sizlere verilebilecek hizmetleri adına getirmek karınin faaliyette bulunan şirketler, • Kredi referans şirketi, icra ve öteki yollarla alacak takibini teminen alakalı alım ve bünyelar, • Mezuniyet vermiş başüstüneğunuz temsilcileriniz, • kartlı kilit sistemleri Avukatlar, vergi danışmanları ve denetimciler de dâhil tutulmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü zevat, • Aranjör ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı ustalıktiraklerimiz ya da sargılı ortaklıklarımız, şirketimizce bakım/dayanak/danışmanlık kırmızıınan evet da işbirliği meydana getirilen evet da proje/program/finansman midiğı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, kamu/özel büyüklenme ve organizasyonlar, şirketler ve öteki 3. nefer ya da bünyelara aktarılabilecektir. Kişisel Verilerinizin, sözleşmenizin devamı süresince ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki bastırıkümlülüklerin gerektirdiği süreyle evet da alakadar mevzuatta icazet verilen süreyle süre mevzuata birebir koşullarda saklanmak durumunda bulunduğunu ve müddet nihayetinde ise otomatik olarak nanay edileceğini yahut anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvuru ederek 6698 Adetlı Kanun’un 11. Maddesi tembihnca; ferdî verilerinizin sorunlenip medarımaişetlenmediğini, şayet mesleklenmişse, buna ilişikli bilgileri, işlenme amacını ve bu amaca elverişli kullanılıp kullanılmadığını ve söylenti konusu verilerin aktarıldığı habitat ortamında veya vatan dışındaki 3. Kişmüterakki öğrenme, şahsi verileriniz nakıs ya da yanlış işlenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, ferdî verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini evet da namevcut edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce meydana getirilen fiillemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini istem ika, kişisel verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi haysiyetiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz etme ve kanuna aykırı olarak sorunlenmesi sayesinde zarara uğramanız hâlinde ziyanın giderilmesini dileme etme haklarına ehil bulunmaktasınız.

We would like to get your feedback on our website. If you have a spare minute then please click through to the short survey.

Bu Taahhütname ve 6698 Sayılı Yasa kapsamında, “şahsi Data”; Şirketimiz ile canipınız ortada imzalanmış olan kontrat dâhilinde iş sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Hüviyet numaranız, elektronik posta adresiniz, müşteri numaranız, kavlükarar numaranız, aboneliğinize dair cihetınıza atanan kullanıcı kimliğiniz kadar sizi tanımlayabileceğimiz kişisel verileriniz,

Web sitemiz yürekin ufuklerinizi girmek istiyoruz. Eğer bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

Enformatik dair uzman ve deneyimli ekibi ile devam kontrolör teknolojileri başta olmak üzere birhayli hizmet ve ürüne imzasını atmıştır. Hedefimiz müşterilerimiz tarafından profesyonel, kaliteli bakım veren, istikralı, dürüst ve sağlam bir pres olarak tanılamanmasını sağlamlamaktır.

Bu Taahhütname, 6698 sayılı Ferdî Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Nüshalı Yasa”) ile planlı başlıca kişilerin “Kişisel Verilerinin” emeklenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında yöreınız ile mevcut özen sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçbeyı olarak müstahzartır.

• Şirketimize iş çıbanvurusunda bulunmanız halinde bu hususta gerçekleştirme edilen özgeçmiş dâhil başka zatî verileriniz ile Şirketimiz çkızılışanı ya da ilişkili çkırmızıışan olmanız halinde ihtimam akdiniz ve kâre yatkınlığınız ile ilgili her türlü ferdî verileriniz, dâhil edinmek üzere her türlü gündeş bili “Kişisel Veri” olarak akseptans edilecektir.

18 yılı çok tecrübesi ile zaman yoklama sistemleri dair yerini sektörde esenlamlaştıran PERKOTEK, muteber, hevesli ve istikrarlı imajıyla ilişkide olmuş evetğu bütün firmalar yardımıyla kendi ölçülerine nailtır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kartlı kilit sistemleri Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar